Απόφοιτοι του 2016  90% 

Α/Α Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
1 ΑΝΤΙΜΙΣΑΡΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΩΝ ΑΓΑΘΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
2 ΑΣΒΕΣΤΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
3 ΒΛΑΧΟΚΩΣΤΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
4 ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
5 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΔΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
6 ΓΡΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΡΓΥΡΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
7 ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
8 ΔΟΡΓΙΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
9 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
10 ΚΑΒΒΟΥΣΑΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
11 ΚΑΛΑΦΑΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
12 ΚΑΝΑΒΑΚΗ ΝΙΚΗ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
13 ΚΑΝΑΒΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
14 ΚΑΝΑΪ ΟΡΚΙΝΤΑ ΑΡΜΠΕΝ ΖΑΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
15 ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
16 ΚΑΡΑΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
17 ΚΑΤΡΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 
18 ΚΑΤΣΑΓΚΟΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
19 ΚΟΚΚΙΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
20 ΚΟΥΓΙΟΥΜΟΥΤΖΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ KAI ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ 
21 ΚΡΑΝΙΔΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ - ΟΥΡΑΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
22 ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
23 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
24 ΜΑΜΑΝΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
25 ΜΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΥΚΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) 
26 ΜΑΡΙΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΛΕΙΩ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
27 ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
28 ΜΟΥΖΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΑΝΘΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
29 ΜΟΥΤΣΑΚΗ ΕΛΙΖΑ - ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΤΑΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
30 ΜΠΑΛΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΤΣΟ ΑΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
31 ΜΠΟΔΟΥΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
32 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
33 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
34 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΡΑΦΑΕΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
35 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
36 ΠΕΚΙ ΕΛΒΙΣ ΠΑΟΥΛΙΝ ΤΟΝΕ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
37 ΠΕΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΤΡΩΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
38 ΠΕΤΡΑΚΗ ΒΙΚΕΝΤΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΜΑΛΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
39 ΠΟΥΛΗ ΗΛΙΑΝΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
40 ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗ ΕΛΛΗ ΜΙΧΑΗΛ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
41 ΣΙΓΑΝΟΥ ΜΥΡΣΙΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
42 ΣΚΑΡΒΕΛΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
43 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 
44 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗ ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΧΑΝΙΑ)
45 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
46 ΤΑΜΠΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΡΒΑΡΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ)
47 ΤΕΛΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΩΝ & ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ (ΑΜΦΙΣΣΑ)  
48 ΤΖΑΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
49 ΤΖΟΥΒΕΛΕΚΑ ΕΙΡΗΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΩΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
50 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΩΤΕΙΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
51 ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
52 ΦΑΝΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
53 ΦΕΡΓΑΔΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
54 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 
55 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΙΜΜΑΝΟΥΕΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΝΕΛΙΑ ΝΤΙΑΝΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΔΡΑΜΑ)
56 ΧΑΤΖΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΚΡΥΣΤΑΛΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
57 ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
58 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΕΛΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΟΥΚΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
59 ΧΡΥΣΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
           
Με το παλιό σύστημα
Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
1 ΚΑΛΛΙΑΤΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)